САЈАМ ОБРАЗОВАЊА

У оквиру Сајма образовања, запошљавања, предузетништва и иновација, одржаном у Шумадија сајму , 29. и 30.марта 2018.год. представила се и наша школа низом активности које развија и гаји као и постигнутим резултатима наших ученика , учитеља и наставника. Штанд је био леп и запажен, богат пехарима и дипломама, луткама луткарске секције , фотосекције, радовима ђака репортера, старим фотографијама које воде кроз богату историју постојања наше школе.

Сајам су посетили и ученици са Тимом за професионалну оријентацију и одељењским старешинама седмог и осмог разреда. Поред презентовања рада своје школе,ученици су имали прилике да виде и упознају рад многих основних и средњих школа нашег града. Директор школе, Драгана Мијовић била им је подршка оба дана сајма успостављајући нову и лепу сарадњу с колегама осталих школа.