Учење на даљину

Едукативни садржаји за учење на даљину се емитују на трећем каналу Радио – телевизије Србије ( РТС Канал 3) за ученике основне школе, свакодневно, почев од 17.03.2020. са почетком у 08:00 часова.
Часови ће бити емитовани према распореду по разредима, који ће дан пре емитовања бити доступан на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја www.rasporednastave.gov.rs
За све ученике од 1. до 7. разреда емитоваће се образовни садржаји у блоковима од по два часа дневно.
За ученике осмог разреда емитоваће се едукативни садржаји у блоковима од по три часа дневно, од којих ће два бити српски језик и математика а трећи час је један од предмета који се полажу на завршном испиту.

Апелујемо на све ученике и родитеље да поштују све превентивне мере за спречавање ширења вируса
COVID -19.