ОБАВЕШТЕЊЕ

Postovani roditelji i dragi djaci, nova skolska godina ce po svemu biti drugacija od prethodne. Sve informacije o merama zastite , raspored casova i druge vazne stvari dobicete od odeljenskih staresina. Od utorka 1.9.2020. organizacija obrazovno – vaspitnog rada izgledace na sledeci nacin:
Grosnica
Ucenici prvog i treceg razreda dele se na 2 grupe (grupa A i B). Casovi pocinju u 8.00 za grupu A . Grupa B ima nastavu od 10.45. Ucenici u skolu dolaze svakoga dana a smena grupa je na nedeljnom nivou. Odeljenja drugog i cetvrtog razreda se ne dele i na nastavu dolaze u 8.00 svakoga dana.
Svi stariji razredi se dele na grupu A i B,sem odeljenja 6/1 koje radi u punom sastavu.
Nastava u drugoj smeni pocinje u 14.00 svakoga dana za sve razrede. Ponedeljkom, sredom i petkom u skolu dolazi grupa A. Utorkom i cetvrtkom u skolu dolazi grupa B. Casovi se zavrsavaju u 17.35.
Veliko Polje
Sva odeljenja mladjih razreda se dele na dve grupe, grupa A i B. Casovi za grupu A pocinju u 8.00 a za grupu B u 10.45. Smena grupa je na nedeljnom nivou.
Stariji razredi sa nastavom pocinju u 14.00 svakoga dana. Sva odeljenja starijih razreda su podeljena na grupe A i B. Grupa A u skolu dolazi ponedeljkom , sredom i petkom a grupa B utorkom i cetvrtkom. Smena grupa je na nedeljnom nivou. Casovi traju 30 minuta i zavrsavaju se u 17.35.
Vinjiste
Svi ucenici u skolu dolaze svakoga dana i casovi pocinju u 8.00.
U utorak 1.9.2020. za starije razrede u skolu dolazi grupa B!
Za sve informacije mozete se obratiti upravi skole na mejl osnatalija@gmail.com ili telefonom 034 329 750 direktor, 034 313 622 sekretar