Упис у први разред

ПРИЈАВА ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

Поштовани родитељи,

Обавештавамо Вас да је Основна школа “Наталија Нана Недељковић“ из Грошнице започела упис деце у први разред  основне школе за школску 2021/2022. годину.

У први разред основне школе  обавезно се уписују сва деца рођена од 1. марта 2014. до 28. фебруара 2015. године.

У први разред могу се уписати и деца која до 01. септембра 2021. године пуне oд 6 до 6,5 година, након провере спремности за упис у први разред.

За упис у први разред секретару школе треба доставити документацију за упис детета у први разред и то:

1. уверење о похађању припремног предшколског програма; издају васпитачи након завршетка ПП програма
  2.  доказ о здравственом прегледу и вакцинацији детета; прибавља школа путем Е управе
  3. Извод из матичне књиге рођених за дете; прибавља школа путем Е управе

Попуњену пријаву коју можете преузети овде слати на мејл школе : osnatalija@gmail.com

За све информације око уписа деце у први разред, родитељи се могу обратити секретару школе Александру Јањушевићу  на телефон 313-622.

Драгана Мијовић,

директор ОШ „Наталија Нана Недељковић“

Поштовани родитељи,

Обавештавамо Вас да је Основна школа “Наталија Нана Недељковић“  започела упис деце у први разред  основне школе за школску 2023/2024. годину.

У први разред основне школе  обавезно се уписују сва деца рођена од 1. марта 2016. до 28. фебруара 2017. године.

У први разред могу се уписати и деца која до 01. септембра 2023. године пуне oд 6 до 6,5 година, након провере спремности за упис у први разред.

За упис у први разред секретару школе треба доставити документацију за упис детета у први разред и то:

1. уверење о похађању припремног предшколског програма – издају васпитачи након завршетка ПП програма
  2. доказ о здравственом прегледу и вакцинацији детета – прибавља школа путем Е-управе
  3. извод из матичне књиге рођених за дете – прибавља школа путем Е-управе

За све информације око уписа деце у први разред  родитељи се могу обратити секретару школе  Тањи Басарић  на  телефон    313-622.

Даница Павловић,директор ОШ „Наталија Нана Недељковић“