ОБАВЕШТЕЊЕ

Поштовани родитељи и драги ђаци, нова школска година ће по свему бити другачија од претходне. Све информације о мерама заштите , распоред часова и друге важне ствари добићете од одељенских старешина. Од уторка 1.9.2020. организација образовно – васпитног рада изгледаће на следећи начин:
Грошница
Уценици првог и трећег разреда деле се на 2 групе (група А и Б). Часови почињу у 8.00 за групу А . Група Б има наставу од 10.45. Ученици у школу долазе свакога дана а смена група је на недељном нивоу. Одељења другог и четвртог разреда се не деле и на наставу долазе у 8.00 свакога дана.
Сви старији разреди се деле на групу А и Б,сем одељења 6/1 које ради у пуном саставу.
Настава у другој смени поциње у 14.00 свакога дана за све разреде. Понедељком, средом и петком у школу долази група А. Уторком и четвртком у школу долази група Б. Часови се завршавају у 17.35.
Велико Поље
Сва одељења млађих разреда се деле на две групе, група А и Б. Часови за групу А почињу у 8.00 а за групу Б у 10.45. Смена група је на недељном нивоу.
Старији разреди са наставом почињу у 14.00 свакога дана. Сва одељења старијих разреда су подељена на групе А и Б. Група А у сколу долази понедељком , средом и петком а група Б уторком и четвртком. Смена група је на недељном нивоу. Часови трају 30 минута и завршавају се у 17.35.
Вињиште
Сви ученици у школу долазе свакога дана и часови почињу у 8.00.
У уторак 1.9.2020. за старије разреде у сколу долази група Б!
За све информације мозете се обратити управи сколе на мејл  osnatalija@gmail.com или телефоном 034 329 750 директор, 034 313 622 секретар