Основна школа ,,Наталија Нана Недељковић,,

Наставници

Одељенске старешине у школској 2020/21. години

Име и ПрезимеРазред и одељење
Микица Ранитовић I-1
Марина Стоиловић I-2
Љубинка Бранковић I-3
Ивана ИванковићII-1
Драгица ЈовановићII-2
Душица Ђурић СтефановићII-3
Јасмина ТимотијевићIII-1
Даница ПавловићIII-2
Дубравка ВранићIII-3
Наташа ЈововићIII-4
Снежана ЈанковићIV-1
Наталија СретеновићIV-2
Слађана Стевановић/Лазар ЈанковићIV-3
Валентина ОбрадовићВињишта
Раде ПоповићV-1
Весна БиочанинV-2
Биљана МилошевићV-3
Весна МилићевићVI-1
Наташа ЈањушевићVI-2
Марина МарковићVI-3
Милан ЈевтићVI-4
Ања СрећковићVII-1
Мирјана ЂорђевићVII-2
Милош ЦмиљанићVII-3
Ивана ТврдишићVII-4
Сања СолдатовићVIII-1
Неда ЦвејићVIII-2
Мирјана АрсићVIII-3
Весна СимовићVIII-4

Подела предмета на наставнике у школској 2020/2021 

Име и ПрезимеНаставни предмет
Весна Биочанинсрпски језик
Неда Цвејићсрпски језик
Раде Паповићсрпски језик
Марија Рајић Симићсрпски језик
Марина Марковићенглески језик
Ирена Миладиновићенглески језик
Сања Солдатовићенглески језик
Марина Васићенглески језик
Снежана Боричићруски језик
Спиридон Стергиоунемачки језик
Биљана Милошевићнемачки језик
Стаматовић Марколиковна култура
Мирјана Ђорђевићмузичка култура
Симовић Веснаисторија
Јелена Милосављевићисторија
Марија Милосављевић Љубићисторија
Ивана Сикимићисторија
Драган Јанковићгеографија
Наташа Јањушевићгеографија
Милена Абрамовић Кочовићгеографија
Александар Мијаиловићгеографија
Милан Јевтићфизика
Никола Павловићфизика
Марија Миливојевићматематика
Вера Ранчићматематика
Ивана Тврдишићматематика
Милица Тодоровићматематика
Милица Солдатовићбиологија
Ања Срећковићбиологија
Љубиша Васовићхемија
Снежана Матићхемија
Весна Милићевићтехника и технологија
Весна Радосављевићтехника и технологија
Мирјана Арсићтехника и технологија
Весна Радосављевићинформатика
Весна Милићевићинформатика
Микица Цмиљанићфизичко и здравствено васпитање
Зоран Стевићфизичко и здравствено васпитање
Драгослав Костићфизичко и здравствено васпитање
Никола Ђурицаверска настава
Оливер Беговићверска настава
Марко Стевановићверска настава
Снежана Боричићграђанско васпитање
Милена Абрамовић Кочовићграђанско васпитање
Ања Срећковићграђанско васпитање
Сања Солдатовићграђанско васпитање
Ања Срећковићчувари природе
Милица Солдатовићдомаћинство
Марко Стаматовићцртање, сликање, вајање
Мирјана Ђорђевићхор и оркестар
Иди на врх