УПИС У ПРВИ РАЗРЕД школске 2021-22.

Поштовани родитељи, обавештавамо Вас да је Основна школа “Наталија Нана Недељковић“ из Грошнице, започела пријем захтева за упис деце у први разред основне школе, за школску 2021/2022. годину, који почиње 1.4.2021.

У први разред основне школе обавезно се уписују сва деца рођена од 1. марта 2014. до 28. фебруара 2015. године. У први разред могу се уписати и деца која до 01. септембра 2021. године пуне oд 6 до 6,5 година, након провере спремности за упис у први разред.

За упис је неопходно секретару школе доставити следећу документацију:

1. уверење о похађању припремног предшколског програма; издају васпитачи након завршетка ПП програма,

2. доказ о здравственом прегледу и вакцинацији детета; прибавља школа путем Е управе ,

3. Извод из матичне књиге рођених за дете; прибавља школа путем Е управе .

Попуњени образац који можете овде преузети шаљете на маил школе : osnatalija@gmail.com

За све информације око уписа деце, родитељи се могу обратити секретару школе , Александру Јањушевићу на телефон 313-622.

Драгана Мијовић, директор ОШ „Наталија Нана Недељковић“